KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9937288
nr 993 7288
Larissa Stenlander
(f. 1960), Sverige
Blandteknik, Larissa Stenlander (f. 1960), Katter, signerad, 20x28
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
måndag 9 november 2015
kl 20:37:07
Larissa Stenlander
Läs mer om Larissa Stenlander